A+ R A-
Výtvarná soutěž Expedice Evropa

Michal Kafka zvítězil tímto obrázkem ve výtvarné soutěži. Gratulujeme.

Vodafone AR Challenge

Tým našich žáků se účastnil soutěže Vodafone AR Chellenge jako jediný mezi žáky středních škol. Ve své prezentaci vytvořili návrh jak využít rozšířené reality (AR – augmented reality) ke zlepšení kvality života a zvýšení komfortu obyvatel nebo návštěvníků města.

Naše město - výtvarná soutěž

Skupina žáků ve složení Jan Kafka, David Jirák, Marie Navrátilová, Kateřina Kunclová, Veronika Kunclová a Markéta Novotná získala pod vedením Mgr. Ivany Přibylové 1. místo ve výtvarné soutěži NAŠE MĚSTO.

Evropa ve škole - krajské kolo

Jaroslav Koutník - 3. místo (výtvarná část), Anna Morávková - 3. místo (výtvarná část), 1. místo (literární část), Jan Elmerich - 2. místo (literární část), Kateřina Badeová - 3. místo (literární část)

Soutěž v anglickém jazyce - 1. místo

David Drábek zvítězil v okresním kole soutěže v anglickém jazyce.

Mladý ekonom Ústeckého kraje 2018

V místním kole soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje získaly naše žákyně Kateřina Badeová, Denisa Kühnelová a Ngo Kieu Viet Nga skvělé 4. místo. Pouze 1 bod je dělil od bronzové pozice.

Abaku - historický úspěch

Získali jsme 2. místo v celostátním finále matematické logické soutěže ABAKU. Diplom k nahlédnutí ZDE.

Florbal

Naši žáci ročníku dosáhli historického úspěchu, když v okresním finále florbalu obsadili 3. místo mezi školami z celého Ústí nad Labem.

Evropa ve škole

Dorotka Šťastná získala 2. místo v krajském kole výtvarné soutěže Evropa ve škole. Soutěžní obrázek k nahlédnutí ZDE.

3. místo v dopravní soutěži

Adam, Katka, Sandra a Filip pod vedením Mgr. Ilony Kadrabové.

Úspěch ve hře v ABAKU

4. místo na mistrovství České republiky.  Úspěch je o to cenější, že již třetím rokem se žáci umísťují v top 5. Diplom k nahlédnutí ZDE.

Úspěch našich žáků ve výtvarné a literární soutěži „Evropa ve škole“

Žáci naší školy se pod vedením paní učitelky Kadrabové, Přibylové a Zemanové zúčastnili jako každoročně celostátní soutěže Evropa ve škole. V konkurenci žáků z celého Ústeckého kraje obsadili skvělá 1. a 2. místa, jak ve výtvarné, tak i v literární části soutěže.

Le Dieu Ly - 1. místo ve výtvarné části soutěže žáků do 11 let

Michal Blahuš - 2. místo ve výtvarné části soutěže žáků do 11 let

Jaromír Vochot - 1. místo v literární části soutěže žáků do 11 let

Kateřina Badeová - 1. místo v literární části soutěže žáků do 14 let

5. místo na mistrovství České republiky.

Nejúspěšnější judista

Michal Doležal obsadil v loňské sezoně bronzovou příčku na přeboru České republiky v Jičíně v kategorii starší žáci do 46 kg. Právem se tak stal nejúspěšnějším judistou oddílu JUDO VYHLÍDKA.

Florbal

Žáci 6. a 7. ročníku dosáhli historického úspěchu, když v okresním finále florbalu obsadili 4. místo mezi školami z celého Ústí nad Labem.

Judo

Michal Doležal získal v konkurenci nejlepších judistů v zemi velmi cenné 3. místo na mezinárodním turnaji v judo Brno CUP OPEN.

Výtvarná soutěž NAŠE MĚSTO

V mladší kategorii získala 2. místo Pavlínka Kuráňová z I.C a ve starší kategorii byla Noemi Malevičová z VI. A na 1. místě. Úspěch je o to větší, že ve svých kategoriích patřily k nejmladším.Cenu jim předával primátor města.

Úspěchy pěveckého sboru

Pěvecký sbor Kolibříci získává pod vedením Mgr. Jindry Stolleové,Ph.D. spoustu obdivu a úspěchů na přehlídkách či soutěžích. Na fotografiích je k vidění diplom a odměna v podobě plyšového klokana z Krajské soutěže pěveckých sborů, ve kterém naši Kolibříci získali stříbrné pásmo. Video ZDE.

Vítězství v architektonické soutěži

Martin Motyčka získal 1. místo svým projektem v architektonické soutěži pro žáky VIII. a IX.tříd.  Diplom ke shlédnutí ZDE.

Ocenění za originální betlém

Tým žáků pod vedením Mgr. Přibylové získal v konkurenci více než stovky vystavených děl ocenění za nejoriginálnější betlém.

Vítězné video z IQ LANDIE v Liberci
 Tým TV32 zvítězil v soutěži o nejlepší příspěvek o IQ LANDII v Liberci v konkurenci žáků z celé republiky.

Oznámení o vítězství zde  vítězné video zde

Přehazovaná - okresní kolo

Děkuji všem děvčatům /viz foto/ , která reprezentovala naši školu v OKRESNÍM FINÁLE V PŘEHAZOVANÉ.
Holky makaly tak, že dokázaly porazit tým jedné ZŠ, která je zaměřena míčové sporty.
Pozor ! Jedná se o historický sportovní úspěch naší školy !!!  Kdo tam nebyl, neuvěří !!!

Děkuju všem / a jsem rád, že jsem měl šťastnou ruku při výběru hráček /.