neděle, 22 říjen 2017
A+ R A-

Úspěch ve hře v ABAKU

4. místo na mistrovství České republiky.  Úspěch je o to cenější, že již třetím rokem se žáci umísťují v top 5. Diplom k nahlédnutí ZDE.

Úspěch našich žáků ve výtvarné a literární soutěži „Evropa ve škole“

Žáci naší školy se pod vedením paní učitelky Kadrabové, Přibylové a Zemanové zúčastnili jako každoročně celostátní soutěže Evropa ve škole. V konkurenci žáků z celého Ústeckého kraje obsadili skvělá 1. a 2. místa, jak ve výtvarné, tak i v literární části soutěže.

Le Dieu Ly - 1. místo ve výtvarné části soutěže žáků do 11 let

Michal Blahuš - 2. místo ve výtvarné části soutěže žáků do 11 let

Jaromír Vochot - 1. místo v literární části soutěže žáků do 11 let

Kateřina Badeová - 1. místo v literární části soutěže žáků do 14 let

5. místo na mistrovství České republiky.

Nejúspěšnější judista

Michal Doležal obsadil v loňské sezoně bronzovou příčku na přeboru České republiky v Jičíně v kategorii starší žáci do 46 kg. Právem se tak stal nejúspěšnějším judistou oddílu JUDO VYHLÍDKA.

Florbal

Žáci 6. a 7. ročníku dosáhli historického úspěchu, když v okresním finále florbalu obsadili 4. místo mezi školami z celého Ústí nad Labem.

Judo

Michal Doležal získal v konkurenci nejlepších judistů v zemi velmi cenné 3. místo na mezinárodním turnaji v judo Brno CUP OPEN.

Výtvarná soutěž NAŠE MĚSTO

V mladší kategorii získala 2. místo Pavlínka Kuráňová z I.C a ve starší kategorii byla Noemi Malevičová z VI. A na 1. místě. Úspěch je o to větší, že ve svých kategoriích patřily k nejmladším.Cenu jim předával primátor města.

Úspěchy pěveckého sboru

Pěvecký sbor Kolibříci získává pod vedením Mgr. Jindry Stolleové,Ph.D. spoustu obdivu a úspěchů na přehlídkách či soutěžích. Na fotografiích je k vidění diplom a odměna v podobě plyšového klokana z Krajské soutěže pěveckých sborů, ve kterém naši Kolibříci získali stříbrné pásmo. Video ZDE.

Vítězství v architektonické soutěži

Martin Motyčka získal 1. místo svým projektem v architektonické soutěži pro žáky VIII. a IX.tříd.  Diplom ke shlédnutí ZDE.

Ocenění za originální betlém

Tým žáků pod vedením Mgr. Přibylové získal v konkurenci více než stovky vystavených děl ocenění za nejoriginálnější betlém.

Vítězné video z IQ LANDIE v Liberci
 Tým TV32 zvítězil v soutěži o nejlepší příspěvek o IQ LANDII v Liberci v konkurenci žáků z celé republiky.

Oznámení o vítězství zde  vítězné video zde

Přehazovaná - okresní kolo

Děkuji všem děvčatům /viz foto/ , která reprezentovala naši školu v OKRESNÍM FINÁLE V PŘEHAZOVANÉ.
Holky makaly tak, že dokázaly porazit tým jedné ZŠ, která je zaměřena míčové sporty.
Pozor ! Jedná se o historický sportovní úspěch naší školy !!!  Kdo tam nebyl, neuvěří !!!

Děkuju všem / a jsem rád, že jsem měl šťastnou ruku při výběru hráček /.