neděle, 18 únor 2018

Poděkování

V prosinci 2017 se naši žáci pod vedením Mgr. Bitaly účastnili akce Rozsviťme Ústí nad Labem.  Přispěli tak dobré věci. Více v poděkování  pana Matěje Proška. zakladatele nadačního fondu upřímné srdce.

Rád bych Vám všem ještě jednou poděkoval, protože jste se podíleli na organizování, přípravě nebo průběhu zatím nejlepšího ročníku akce Rozsviťme Ústí nad Labem.
Proč nejlepšího? Pokud jste byli, určitě nezapomenete na atmosféru na akci. Co je mnohem důležitější, podařilo se nám splnit cíl akce a tím je vybrání cílové částky, která pomůže v další léčbě a vývoji několika dětí.
Neděkuji Vám tedy jen svým jménem, ale i jménem Leničky, Kubíka, Kačenky, Elišky a Lucinky. Těmto dětem jsme společně mohli pomoci v boji s nelehkým osudem, který si sami nevybraly. A nyní díky nám všem mají možnost udělat další pokrok a budeme jim dále držet palce a pomáhat.

Rád bych Vás také pozval na předání symbolických šeků, které bude probíhat tento pátek 16. 2. 2018 od 15 hodin v sídle našeho generálního partnera Attigente Group na Špitálském náměstí 3517/1a v 2. patře CPI city center.
Nejedná se o velikou akci, jen se všichni sejdeme, popovídáme si s dětmi, uděláme si jednu fotku a za 30 minut je hotovo. Akce bývá spojena s emocemi, těmi správnými :) Pokud byste chtěli dorazit, rádi Vás uvidíme.

Naše práce určitě nekonči, již teď máme v pořadníku dalších 6 dětí a další se hlásí. Budeme moc rádi, když se budete i nadále podílet na společné pomoci, která má smysl.

Matěj Prošek
Zakladatel nadačního fondu upřímné srdce

Počítač pro rodiče

Ve vestibulu školy u hlavního vchod je nainstalován počítač určený především pro rodiče našich žáků. Zájemci si zde mohou prohlédnout webové stránky školy a nahlédnout do elektronické žákovské knížky.

Organizace školního roku 2017/2018

Klikněte ZDE.